تلفن تماس: 33500137-021

انواع چای ساز

در میان همه نوشیدنی های داغ، چای برای ما ایرانی ها جایگاه ویژه ای دارد. در طول روز حتما چای می خوریم و برای تهیه کردن آن وقت می گذاریم. یکی از وسایلی که در تهیه چای به ما کمک می کند، چای ساز است. چای سازها کم کم جای خود را در هر آشپزخانه ای پیدا کردند چرا که در زندگی امروزی سرعت بسیار اهمیت دارد و چای سازها به سریع ترین شکل یک چای خوش رنگ و خوش طعم را دم می کنند.

مدل های مختلف چای ساز برقی وجود دارد که برای سلیقه ها و بودجه های مختلف طراحی شده است. برخی از چای سازها به صورت ایستاده هستند که قوری روی کتری قرار می گیرد و توسط بخار و گرمای کتری گرم می شود. در برخی دیگر، قوری به طور جداگانه برروی سطح داغی قرار می گیرد که باعث می شود چای درون قوری به سرعت دم بکشد و قوری هم گرم بماند، بدون اینکه نیاز باشد تا آب دائما در حال جوش باشد.
 
خرید بهترین چای ساز
اگر شما خانواده بزرگی دارید و یا اگر چای زیاد می نوشید پیشنهاد می کنیم یک چای ساز با ظرفیت بالا تهیه کنید. محدوده ظرفیت کتری چای ساز معمولا از 1.2 لیتر شروع می شود و تا 3 لیتر متغییر است. سرعت به جوش آمدن آب بستگی به توان مصرفی چای ساز دارد. اما این نکته را فراموش نکنید که هرچقدر کتری شما کوچک تر باشد، آب درون آن هم زودتر به جوش می آید.

اگر به دنبال برند مشخصی از چای ساز هستید و یا اگر به دنبال چای ساز خاصی می گردید، فروشگاه آنلاین خانگی کالا نیاز شما را برآورده می کند. در فروشگاه آنلاین ما اکثر برندهای چای ساز میگل، چای ساز فلر، چای ساز بوش، چای ساز فیلیپس، چای ساز تفال، چای ساز دلونگی، چای ساز هاردستون و غیره موجود هستند. همچنین انواع مدل ها مثل چای ساز استیل، چای ساز شیشه ای و چای ساز با قوری سرامیکی برای سفارش دادن آماده است. شما می توانید قیمت انواع چای ساز را با هم مقایسه کنید و در نهایت با چند کلیک ساده، محصول مورد نظرتان را درب منزل تحویل بگیرید.